Referencie - čo o našich produktoch napísali naši zákazníci

Petra


Minerály užívam už tretí mesiac. Môžem zodpovedne povedať, že som celkom prestala trpieť poruchami trávenia, ktoré zrejme pramenili aj z môjho náročného zamestnania. S tým boli tiež spojené časté stresové situácie a vyčerpanie.

Teraz sa cítim opäť na vrchole svojich síl, vo väčšej pohode zvládam svoju prácu. Perfektne sa mi upravila menštruácia a bolesti s ňou sprevádzané vôbec nepoznám.

Tiež mi prestali vypadávať a štiepiť sa vlasy. Zdá sa mi, že mám zdravšiu pleť, nemusím sa denne natierať krémom. Občas sa mi tvorilo akné, ktoré sa už dlho neozvalo.


Eva z Košíc

Chcem sa vyjadrit k používaniu Schindeleho minerálov . Objednala som si vzorku, ktorú som vyskúšala a zistila som, že mi robí dobre na žalúdok.

A tak som si po vyskúšaní vzorky, kúpila celé velké balenie, ktoré ešte užívam . Požívala som každé ráno pred jedlom . V krabici mám ešte necelú štvrtinu a rozhodla som, že budem postupne vynechávat . Najskôr som používala každý druhý den, teraz som zacala každý tretí den, a veru nemám problémy so žalúdkom . Priznám sa, že zjem všetko, ba aj mastné,aj slaninu,kukuricu, co som žial nemohla . Predtým než som zacala užívat tieto minerály, mala som velké problémy so žalúdkom, všetko co som zjedla, mala som hned hnacku a som schudla poriadne, takmer na 46 kg . Teraz už mám 51 kg a žiadne jedlo mi nerobí problémy . Tieto minerály sú skutocným zázrakom. Eva z Košíc

Katarína!

Dobrý den! Aj ja s mojou priatelkou sa chceme s vami podelit o svoje skúsenosti s užívaním Schindeleho minerálov .

V auguste som si na základe clánku vo Vitalite objednala Schindeleho minerály . Užívam ich už 4 mesiace a som velmi spokojná .

Degeneratívne zmeny na pravej ruke sa mi viditelne zlepšili a aj trávenie a psychická pohoda je na nezaplatenie . Jedno balenie som podarovala svojim svatovcom a aj oni sú s užívaním minerálov nadmieru spokojní . Teraz objednávam minerály aj pre svoju kamarátku, ktorej som ich dala vyskúšat a už po týždni zbadala na sebe zmeny .

Velmi dobre sa cíti po psychickej stránke a tiež problémy so stolicou sa jej upravili . Pretože mám s užívaním minerálov velmi dobré skúsenosti, odporúcam ich všetkým mojim známym . Nerada chodím po doktoroch a tak som uvítala prírodné produkty, ktoré nemajú negatívne úcinky ako lieky . Chcem sa podakovat za výborný produkt a objednávam si pre seba a svojich známych dalších 6 ks .

Eva

Používam Schindeleho minerály už dlhší cas a neviem si predstavit denný režim bez nich . Mám viac energie, dobré trávenie, pravidelnú stolicu a lepší spánok .

Vlastne som velmi spokojná s týmto prírodným produktom, lebo som trpela nespavostou, mávala som casto krce v crevách a únava bola mojim nepriatelom . Postupom casu sa mi zlepšovali všetky problémy . Som na 100 % presvedcená, že to tak funguje, lebo ked som bola v zahranicí, tak som tieto minerály vynechala, aby som nemusela nosit velkú dózu so sebou, lebo som išla lietadlom .

Bola som velmi poškodená, lebo po case mi Schindeleho minerály velmi, velmi chýbali . Už nikdy nepocestujem bez nich . Som velmi vdacná za tento prírodný dar a vážim si ho viac a viac.

Marta

Už po 4 dňoch užívania som zaregistrovala zlepšenie zraku, mierne začervenanie očí zmizlo. Je to výborná vec, odporúčam všetkým bez rozdielu veku. Ďakujem.

Iveta, Banská Bystrica

Užívam minerály už 8 rokov a môžem ich všetkým len doporučiť.

Trpela som zápalovou reumou a tiež pomerne často bežnými chorobami - chrípka, angína. Vďaka minerálom som prestala brať lieky na reumu, pretože môj stav sa natoľko zlepšil, že lieky už nepotrebujem.

Tiež ostatné zdravotné problémy zmizli. Nie som už najmladšia, preto sa teším, že aj tento vek si môžem užiť.

Kristína


Vážení, chcem Vám touto cestou poďakovať za Vaše minerály, beriem ich asi 2 a pol mesiaca a môžem povedať, že sa cítim veľmi dobre. Už niekoľkokrát som si nechala v odmerať tlak a výsledky sú veľmi evidentné. A s tou mojou dnou je to rovnaké.

Nie som najlepší pacient, nedodržiavam všetko tak, ako má byť, ale aj tak opäť výborne. Teraz pevne verím tomu, že Vaše minerály majú skutočne svoje miesto v mojom živote a keď ich doberiem, objednám si ďalšie balenie.

Tiež verím tomu, že ma i psychicky "podržali" pri úmrtí mojej matky. Ďakujem Vám. S pozdravom, Kristína

Vladimíra

Je pravda, že som bola spočiatku skeptická a neverila som, že by mali minerály až taký účinok ako sa tu píše, ale mýlila som sa... Mám dlhodobejšie problémy so žalúdkom, lieky od lekárky mi to ešte zhoršili, mám onedlho absolvovať gastroskopiu, lebo som mala ozaj veľké celodenné bolesti žalúdka.

Ale už tretí deň beriem Schindeleho minerály a moje bolesti žalúdka zázračne zmizli, napriek tomu, že som tomu neverila... Určite si zakúpim celé balenie, nakoľko zatiaľ mám len skúšobnú vzorku za ktorú veľmi ďakujem... :)

Melinda z Galanty

Schindeleho minerály mi urcite vela vecí v živote zmenili . A to len k lepšiemu . Odvtedy co ich pijem, nemám bolesti v kolene ani v klbikoch prstov, dna vymizla, penenové testy mám zase v norme, hladinu kyseliny mocovej mám zase v norme, cholesterol aj krvný tlak tiež a upravila sa aj hladina thyreohormonu, co je uplne neslychané .

Nic lepsie som nemohla urobit, ako ked som sa rozhodla tie mineraly pit . Žiadne lieky nemusím brat a fakt som zdravá a krvné výsledky to potvrdzujú, dá sa to overit .

Martina

Roky som mala problémy so zápchou a odkedy užívam Schindeleho minerály problém zmizol. Hneď ako ich ráno nalačno vypijem, zaúčinkujú do pol hodiny niekedy aj skôr. Ďakujem...:)

Alena

Som veľmi spokojná, nakoľko sú tieto minerály úplne z prírody, čo sa nedá povedať o všetkých.

Naozaj majú blahodárny vplyv na zdravie. Mala som zatiaľ prvé balenie, ale som nadšená. Nie je to síce zázrak, ale na zlepšenie zdravia majú pozitívny vplyv.

Verím, že to bude ešte lepšie po dlhšej dobe užívania, a preto si objednávam ďalšie balenie. Zároveň sa teším i na knihu.

Veľmi ma takéto poznatky zaujímajú.

Eva

Prečítala som si článok o týchto mineráloch a keďže mám problémy so žalúdkom už vyše roka a skúšam všetko možné, rozhodla som sa vyskúšať Schindeleho minerály.

Vyskúšala som vzorku na dva týždne, a nepociťovala som žiadne problémy, neukázali sa ani žiadne negatíva. Keďže som bola so vzorkou spokojná a tieto minerály sú účinné a pomáhajú mi pri mojich žalúdočných problémoch, rozhodla som sa pre celé balenie. S pozdravom Eva z Košíc.

Viera

Ludia, nechcem robit nejakú silenú propagáciu Schindeleho minerálom, ale co je pravda , to je pravda . Môj otec má 77 rokov, odkedy pije minerály, vymizla mu bolest z ramena, upravil sa mu krvný tlak 120 / 80 a pulz má 60, všetky krvné výsledky má v poriadku, nedá na minerály dopustit . A to ich pôvodne pit nechcel, lebo tomu neveril .

Vôbec . Potom ich zacal pit a prestal, lebo ho celé telo bolelo . Presvedcili sme ho, že to je len prechodné a tak aj bolo!Ludia co ho nepoznajú, mu tipujú aj o 15 rokov menej, no neskutocné . Vari každý druhý den ešte aj cvicí . No nemám slov .

A minerály pije už dlhé mesiace, a aj problémy s pankreasom úplne vymizli . Verte mi, je to tak .

Naše prírodné produkty, ktoré sme pre Vás pripravili

Jedno balenie 400 g minerálov vystačí na 66 dní pre jednu osobu, balenie 250kapsúl/ 1mesiac, 500kaps./2mesiace, 750kaps./3mesiace